Macko TOUS trikrát inak

By LucyL - April 28, 2017


Priznám sa, že o značke TOUS som sa prvýkrát dozvedela až tu na Slovensku a to konkrétne návštevou kamennej predajne v bratislavskej Eurovei. Príbeh lásky španielského páru Salvadora Tousa a Rosy Oriol, ich oddanosť, pracovitosť, viera v hodnoty firmy a v neposlednom rade objavenie zlatého macka v roku 1985, ako symbolu značky, ma uchvátil natoľko, že za každým produktom firmy som videla hneď niečo viac než len krásny šperk či vec. Láska, neha a rodinné puto sú piliermy firmy, ktorá v sebe skrýva srdce a to je cítiťna každom jednom šperku či doplnku.
 Zatiaľ nevlastním nič od tejto španielskej značky,ale veľmi rada by som si nečo kúpila (Alebo dostala ? Dúfam, že Janko si prečíta tento článok) a zároveň venovala krásny šperk mojim láskam a zároveň ženám v našej rodine. Mojej drahej mamke a mojej dcérke Lili, lebo ženy sú symbolom života, sily, neskutočnej lásky a nehy. Nič proti mužom, to nieeee, ale kto iný miluje šperky viac, než my ženy?
Macko TOUS by mi dobil srdce na krásnom náramčeku respektíve niekoľkých naraz, keďže vrstvenie náramkov a náhrdelníkov je v poslednej dobe moja srdcovka. Trend nosenia "Fine jewellery" je momentálne IN a práve v tomto štýle by som si môjho macka predstavovala ja. Pripomínal by mi stále moje detstvo a bezstarostné chvíle s s  milovanou rodinou. A vôbec, mne by sa páčila hoc aj samotná krabička s roľničkou v jemných  pastelových odtieňoch. Lebo na balení si značka dáva neskutočne záležať. Veď pozrite sami.
"Baby" náramček a jedálenský set pre bábätká sú neskutočne krásne. Čo poviete??? Mala by z nich Lili radosť? Ja si skôr myslím, že v prvom rade mamka,ale  neskôr by ich ocenila aj Lili.


Mojej mamke by som vybrala jeden z týchto troch setov náhrdelníkov,  lebo viem, že vrstvenie viacerých jemných kúskov by sa aj jej určite páčilo. Áaaaa ako bonus by som jej pustila toto nádherné a emotívne video z kampane pre značku TOUS. V hlavnej úlohe s Gwyneth Paltrow. Je o mamách a dcérach a popravde mi strašne pripomína rozhovory, ktoré s mojou mamou vediem skoro každý deň. Už čoskoro tu máme Deň matiek, tak dúfam, že som Vás aspoň trošičku navnadila či inšpirovala pri výbere darčeka.


P.S   Vedeli ste že...
Manželia s dcérami predstavujú novú generáciu podnikateľov, ktorí pociťujú zodpovednosť za dopady svojich aktivít?  Rovnaké hodnoty, aké uplatňujú vo svojej rodine, uplatňujú aj vo vzťahu k zamestnancom. V areáli vedenia spoločnosti je škôlka pre deti zamestnancov. Rosa Oriol založila nadáciu Rosy Oriol. Spoločnosť rekonštruovala starú textilnú fabriku z 19. storočia, zvýraznila jej historickú krásu a pri rekonštrukcii uplatnila kritériá trvalo udržateľného životného prostredia. V budove sú systémy na zvýšenie úspor energií a mnohé fungujú na báze geotermálnej energie.

Už teraz viem, že som TOUS positive a čo Vy? Páčia sa Vám šperky či doplnky značky TOUS

  • Share:

You Might Also Like

2 lovely comments

  1. túto značku registrujem len tak trochu, ale páčia sa mi tie ich balenia :)
    MakeUpByVeo

    ReplyDelete