Monday, 31 December 2012

Instagram memories of 2012 and PF 2013Thank you year 2012 for some of the best memories and I hope that the new 2013 will be much  better and happier than this year.
Do you have many New Years resolutions??? Me to tell you the truth sooo many .
  • Get in shape and finally loose weight, my goal is 65 kg so ....
  • Hopefully get back to work in fashion as previously and maybe move to a different city 
  • Move out to my apartement and live with my BF
  • WORK HARD and BE HAPPY
  • WORK on my blog growth and reach as many followers as possible.
  • SMILE AND BE HAPPY :)

Tuesday, 25 December 2012

DIY - magazine Christmas tree


Chcela by som vám zapriať Krásne vianočné sviatky, ako ste prežili Štedrý večer? Dostali ste pod stromčekom čo ste čakali??? Ja som bola včera straaašne zaneprázdnená a úplne som zabudla na to, že mám pre Vás tent DIY, môj asi prvý na výrobu vianočného stromčeka zo starých módnych časopisov. Je to strašne štýlový dizajnový stromček a ešte si ho stihnete urobiť. Určite "must" pre všetkých fashionistov.

Saturday, 22 December 2012

Christmas in the air


Christmas is always about happines, joy, family gatherings, packing christmas presents and baking christmas cookies and pastry, I feel so happy to be with everybody. I normally wear black or darker outfits in winter time but this year i started to put more light, beighe , nude or pink tones and shades into my wardrobe. I love fur, faux or genuine/I normally never buy any collars or  fur coats/ I buy them in secondhand stores, so i do a little recycling... How about your christmas mood? Getting ready? Do you like prsents or family gatherings?
/
Vianoce tradične a každoročne spájajú rodinu a to asi najviac. Mám rada tieto sviatky, všetko je iné, všetko má inú atmosféru. Kupujeme darčeky, pekne ich balíme, ozdobujeme stromček a pečieme vianočné pečivo. Nemám rada zhon a preto sa snažím sa mu vyhýbať. Tento rok mi príde akýsi lepší pokojnejší. tieto fotky vznikli v jednom obchodnom centre, ktoré nebolo vôbec preplnené a aj keď skoro stále sa v zime obliekam do tmavých farieb, tak som sa rozhodla urobiť výnimku a jediný tmavý kus na tomto outfite boli kotníkové čižmičky. Páči sa mi táto kombinácia svetlých farieb, béžovej, smotanovej a svetlo ružovej. Kožušinový golier mám zo secondhandu, je pravý a stál veľmi málo. Na niektorých fotkách som si pripadala ako keď sme sa povinne fotili pri vianočnom stromčeku ešte v škôlkárskych časoch. Sú u vás vianoce o materiálnych veciach alebo skôr o rodinných stretnutiach? 

Coat - Massimo Rebecchi
Bag- John Galliano
Fur collar- secondhand
Ring - Yves saint Laurent
Booties - Mango
Pants - H&M

Thursday, 20 December 2012

Believe in being strong

Dnes by som Vás chcela pozvať do Technik Café v Košiciach, kde momentálne - až do zajtra prebieha fashion event Fashion Pop up - Made in Košice , viac info TU. Je to taký predvianočný fashion event, kde sa v malom a komornon prostredí predstavujú títo slovenskí návrhrári so svojimi kolekciami - Izabela Komjati, Ida Sandor, LU:KA/Ľudka Žoldáková/,klobučníčka Eleonóra Gašková, We are not sisters a moja najobľúbenejšia ME & COCOON - šperky s použitím starožitností - Slávka Hriadeľová, ktorá je aj kurátor podujatia. Skvelá hudba, dj set, fashion projekcie a možnosť spoznať tíchto skvelých návrhárov a aj bloggerov :) A aby som nezabudla na  adresu podniku  - Technik Café nájdete na Hlavnej 88  v KE - u mna jeden z najlepších dizajnových podnikov EVER


Tešíte sa na vianoce???

THANKS FOR READING