Recenzia: Oilatum & Avéne Pédiatril

By LucyL - April 03, 2018


Dnes som si pre Vás milé mamičky pripravila recenziu o produkte značky Oilatum a detskej rade Pediatril od Avéne. Musím povedať, že produkty značky Oilatum som donedávna vôbec nepoznala a natrafila som na ne cez stránku notino.sk, kde si často objednávam parfémy a tak som sa rozhodle aj malinkej niečo vyskúša.ť Keďže Lilinka má dosť citlivú pokožku a trápi ju aj atopický ekzém, určite som jej chcela vyskúšať niečo neparfémované a určené práve na tento typ pokožky. OILATUM gel na umývanie a šampón v jednom  je neparfémovaný a pomáha zmierňovať prejavy suchej a podráždenej pokožky. Mamičky ho môžu používať už od narodenia, i keď my sme s používaním sprchovacích gélov počkali až od pol roka. Celkovo  sme s týmto sprchovacím gélom a šampónom veľmi spokojné obe, keďže Lilinku z neho neštípu ani oči a pokožku má po umytí krásne hydratovanú.


Ďalšími produktami, ktoré sme vyskúšali, bola čistiaca voda a krém na telo a tváričku z Rady Avéne Pediatril. Kozmetiku Avéne používam aj ja a keďže je to lekárenská kozmetika určená na sensibilnú pokožku, tak aj jej detská rada má presne vlastnosti určené na sensibilnú pokožku. Krém na tvár a telo je hydratačný a rýchlo sa vstrebáva.Tým  pokožku nezanechá mastnú, predtým ako Lilianku idem obliecť do pyžamka a uložiť sinkať. Zvykla som používať rôzne oleje a mastnejšie krémy a práve táto vlastnosť mi veľmi prekážala. Veľmi šikovnou vecičkou je aj Čistiaca voda pre deti. Táto tekutá vodička, ktorá nesie v sebe silu termálnej vody rovnako ako aj celá kozmetická rada Avéne Vám poslúži na rýchle očistenie bábätka v prípade, že ho nechcete alebo nestihnete okúpať. Ja som použila jemný uteráčik a celé telíčko aj tvár dôkladne očistila. Samozrejme sa po aplikácii  nezmýva. Za mňa určite ano. Ja totiž takéto SMART vecičky môžem.

      
A keďže Lilinka je už veľká slečna, tak si krémik veľmi rada aplikuje aj sama. Veď v júli už bude mať dva rôčky a o tvár sa treba starať v každom veku :. No čo Vám poviem, aká matka, taká Katka...

Akú kozmetiku používate pre detičky vy?

V spolupráci s Notino.sk

  • Share:

You Might Also Like

0 lovely comments