CHECKBOARD

By Lucy L. - January 16, 2013Celebrieties are already falling for new "check" of  Louis Vuitton S/S 2013 . The collection influenced by the extravaganza of 60  with  implementation Daniel Buren´s stripes and strict forms structure with classic Damier pattern. Catwalk defined by 2 pairs of escalators, 2 models wearing coordinated outfits with the identical hair styles. Checkboard, flowers and  2 color "match match" define the collection
Dress lenght - MAXI,MIDI,MINI.
Kirsten Dunst opted for maxi lenght and Jessica Alba for midi lenght dress. Apparently looking chic...
Would you go for check dress ???
Najprv sa chcem všetkým mojim slovenským a českým nasledovateľom pochváliť  mojou novou spoluprácou  s FASHION TV . Od minulého týždňa si pravidelne môžte čítať o móde a o iných eventoch práve tam odo MŇA a tiež od Lenky Fencákovej, ktorej týmto ďakujem.
Dnešný môj post je akési INTRO a predstavenie článoku o Celebritách a o tom ako milujú letnú novú kolekciu Louis Vuitton. Viac si prečítate TUUUU :).
Určite čakám na vaše reakcie a podnetyyyy. Páči sa vám táto kolekcia?


Photo - www.graziadayily.co.uk

  • Share:

You Might Also Like

4 lovely comments

  1. jeeeej blahozelam k spoluprace tebe aj Lenke. ako vidim novorocne predsavzatia zacali fungovat a ty sa krocik co krocik, priblizujes viac ku svojmu snu :) velke congratulation :)

    ReplyDelete
  2. Nemáš začo Lucy ;) ja dakujem! :)

    ReplyDelete