Wednesday, 15 June 2016

Organization of my make-up


Ahojte,
dnes Vám poviem niečo o tom, ako mám usporiadanú kozmetiku a to hlavne dekoratívnu, resp. ako som si ju naposledy usporiadala a celkom mi to takto vyhovuje a funguje, plus Vám dám aj jeden video tip od dievčat z blogu LEAF , kde nájdete veľmi veľa skvelých  tipov, ako si usporiadať napr. šatník alebo ako si zariadiť zaujímavé a kreatívne bývanie, či tipy čo a ako si obliecť formou veľmi pekných videí.


Saturday, 4 June 2016

BLUE

Peknú sobotu, 
predvčerom sme dorazili do Košíc, kde sa nateraz zdržím až do narodenia princezny a prvé mesiace materskej budem v mojom rodnom meste, na čo sa veeeeľmi teším, keďže je tu moja rodina. Momentálne som už v 35 týždni tehotenstva a čas pôrodu sa nenávratne blíži, na čo sa teším a paradoxne vôbec nemám strach. Asi preto,že radosť a zvedavosť na príchod malinkej je väčšia, než strach z pôrodu, neviem.  Už u mňa fičí syndróm "hniezdenia", čomu sa môj priateľ smeje a ja mám pocit, že mi stále niečo chýba a dokupujem neustále nejaké maličkosti pre malú, upratujem a snažím sa, aby bolo všetko tip top pred tým, ako sa narodí. Tento outfit vznikol ešte v Bratislave a za fotky vďačím zas a znova Katkinmu  priateľovi, s ktorým sme narýchlo nafotili pár outfitových fotiek. Dúfam, že sa Vám budú páčiť. Keďže je pre mňa stále ťažšie vymýšľať nové  outfitové kombinácie, snažím sa o to, aby boli zaujímavé a inšpiratívne a to nie len pre budúce mamičky, keďže si kupujem minimum tehotenských vecí a skoro všetky sa dajú vynosiť aj potom. Pravdupovediac, tehotenské oblečenie sa mi vôbec nepáči, takže siaham skôr po elastických materiáloch, ale v normálnych obchodoch a kolekciách. Napríklad aj šaty, ktoré sú v dnešnom outfite sú z momentálnej kolekcie   Tommy Hilfiger a to dokonca vo veľkosti S, keďže už iné veľkosti nemali, ale krásne sa prispôsobili tehotenskému brušku.
Nájdete ich v predajni Tommy Hilfiger  košického Auparku , kde som ich kupovala. Mimochodom čo hovoríte na takýto tip Maxi šiat? Nosievate ich?

THANKS FOR READING