Tuesday, 22 March 2016

Milan Fashion Week - Outfit Day 2


Tento outfit ste už mohli vidieť na mojom FB stránke a tiež aj na Instagrame ale druhý deň milánskeho fashion weeku sme okrem prehliadok a prezentácií strávili aj v Pavilóne Unicredit Banky, kde bol pre novinárov a bloggerov vytvorený priestor, kde sme si mohli spracovávať články alebo sa občerstviť. Skutočne veľmi štýlový objekt s príjemnou atmosférou, ktorý je ideálny na rôzne eventy či workshopy Zároveň tam nechźbali ani  standy s kolekciami oblečenia a šperkov niektorých menej známych návrhárov. Môj outfit som čistou náhodou doladila do farieb samotného exteriéru Pavilónu čiže farby - CAMEL. Šaty som si zadovážila v košickom obchodíku Wanyfer Fashion, ktory sídli na Hlavnej 8 v Košiciach a kabátik resp. blazer som si dokúpila v Miláne. Jedine, čo ma trošku mrzí boli asi čižmičky, ktoré som mohla zvoliť v inej farbe. Čo vy na to? Páči sa vám tento outfit?

Monday, 14 March 2016

The Next Talents - Vogue Italia and yoox.com


Každý rok sa na Milánskom fashion Weeku okrem prehliadok a prezentácií koná aj prezentácia mladých talentov - The Next Talents. Mladé inovatívne značky, pod záštitou časopisu Vogue Italia a pod vedením šéfredaktorky Francy Sozzani a on line obchodu yoox.com majú tak možnosť predviesť svoje kolekcie.  Samozrejme, že sme nemohli chýbať ani tam a nafotili sme kolekcie a doplnky. ktoré ma zaujali asi najviac svojou extravagantnosťou a nápaditosťou. Ach koľko vecí, doplnkov a oblečenia by som chcela vlastniť a stále mám pocit, že mi v šatníku  niečo chýba.
Vy braní tohtoroční víťazi:
Anouki, Lovebirds,Moon J, Paskal, Francesco Visone, Matter Matters, Laurence & Chico,YII, Luca Larenza - pánska kolekciaPetit Tribe- detská kolekcia,  Chris Kabel -  svetelná inštalácia

Saturday, 5 March 2016

Milan Fashion Week - Day 1


Almost two weeks ago i had the chance to assist at Milan Fashion Week FW2016. Amazing tour of fashion shows and presentations which took place all over Milan. Let me present you this fashion diary of my stay in Milan. Follow my journey... Sorry to all my followers for being absent for such long period but I promise i am back with lots of new energy and inspiration for you.

 V prvom rade Vám mojim čitateľom a aj followrom sa chcem ospravedlniť za dlhú pauzu na tomto blogu a sľúbiť ,že sa polepším a budem prispievať častejšie.  Minulý týždeň sme sa v Miláne spoločne s mojím snúbencom  zúčastnili Milánskeho módneho týždňa, kde sa prezentovali najnovšie dámske kolekcie na nasledujúcu sezónu. Predstavím Vám jednotlivé dni spolu s prehliadkami a zážitkami , ktoré sme zažili. Po našom príchode na hotel na nás čakali pozvánky na jednotlivé prehliadky a hneď sme si urobili plán na nasledujúce dni, keďže sme vedeli ,že budú extrémne hektické.


THANKS FOR READING