Tuesday, 28 May 2013

VIP SHOPPING


On Friday 24.5.13 the event called VIP SHOPPING took place in the store BLACK CUBE my town KOŠICE especeially for the best customers. The deal was 25% discount on the whole collection, lovely champagne and strawberries time and ME in the role of fashion stylist or advisor. I has sah an excellent time , must admit to feel good and definitelly be ready for my new mission.
/
V piatok sa u nás v Košiacich konal fashion event s názvom VIP SHOPPING, ktorý usporiadal obchod BLACK CUBE. Obchod je v nákupnom centre OC OPTIMA a ponúka značky ako LIU JO, COCCINELLE, MARC´O POLO, G-STAR RAW, MELISSA, HUNTER. Samé skvelé cool značky pre trendových ľudí. Táto akcia sa skutočne vydarila. Zákazníčky a zákazníci si prišli na svoje a pri nákupe získali zľavu 25% na všetok tovar, popíjalo sa šampanské s jahodami a ja som tam bola v roli stylistky a poradkyne pre zákazníčky. Táto akcia vlastne nadväzovala na výklad , ktorý som mala pripraviť práve pre danú akciu. Tak posúďte sami a vychutnajte si atmosféru celej akcie cez nasledovné fotky. :)
  

Outfit:
Blouse, pants- MAX MARA
shoes, crossbody- GUCCI
Mettalic collar- H&M

Friday, 24 May 2013

Colorblockin


This is a short  review of the shots taken while STYLING the dispalys in one of the stores in Košice(my town babes). I picked out the strong colors to create nice colorblocking and paired the outfit with appropriate bags. LIKE IT ??? Stay tuned for more presentation post on Fashionvisions, and many more photos are on my FACEBOOK.    Follow follow follow me there and here :))))

-  MOOD - COLORBLOCKING
-  STORE - BLACK CUBE (Optima)
-  BRANDS - LIU JO, MARC´ O POLO, STRELSON, COCCINELLE

What do you think which is my favorite bag ???

Ktorá kabelka je podľa Vás mojou favoritkou???

Wednesday, 22 May 2013

Voile Rouge

VOILES are always my favorites especially on chiffon dresses or blouses, just a simple outfit dark blu and fresh pink. Oh Today I got the chance to create the shop window in one of the stores in my city, and in my next post I will reveal it all for you so stay tuned :)
/
Milujem VOLÁNY na všetkom a skoro vždy, hlavne na hodvábnych šatách alebo blúzkach. Sú príjemné na dotyk , voľné a vzdušné a také letné. Nie je tomu inak ani v tomto outfitovom poste. Tmavomodrá a cyklamenovoružová. Oh akurát dnes som mala možnosť nastylovať jeden výklad v jednom z obchodov v našom meste Košice, ale o tom až v ďalšom poste takže nezabudnite sledovať Fashionvisions...:)

Orange power

Orange power
ORANGE PUNCH can be a new pink or yellow for this summer. For this set I decided to mix ethnic skirt from ISABELLE MARANT and sporty pieces including HOMIES sweat, CONVERSE sneakers and RAY BAN Aviators. Of course plastic clutch from ZARA and some strass...how do you find it ???Would you wear such a combo???
/
POMARANČOVÝ PUNCH alebo jednoducho silno oranžová sú novou ružovou alebo žltou tejto sezóny. Na tento set som zvolila pár kúskov a zmixovala etno prvky na sukni ISABELLE MARANT so športovými sneakerskami od CONVERSE (tiež v nápadnej oranžovej) a mikinu HOMIES.K tomu samozrejme neoónový plasový clutch zo ZARY a aviatory RAY BAN. Na záver  nejaký ten štrass (moja obsesia). Tak ako sa Vám to páči??? Šli by ste do výrazných farieb alebo skôr do niečoho konzervatívnejšieho???

Monday, 20 May 2013

KATE MOSS in JUNE 2013 UK VOGUE


Racing Yachts editorial featuring KATE MOSS and the excellent work of Patrick Demarchelier shows fully glamorous Kate in the place of St.Barth wearing nostalgic prints, rainbow colors, statement jewelry pieces and 60- ies mood. LOVE IT. Getting ready for holidays???Tuesday, 14 May 2013

BUDAPEST RANDOM #1


This weekend I was off to BUDAPEST with my boyfriend for a weekend. Just sun , relax and sightseeing were main topic for the day . And of course SHOPPING which I will reveal in my second Budapest random post. I can give you some suggestions starting by reccomendation of Hotels. If you want to go for relax, wellness and fun in the water consider RAMADA RESORT, where we stayed .Check out their web HERE. Their Aquaworld is really an amazing place inspired by world of MAYAS with many swimmingpools, toboganes and more. Regarding sightseeings this time it was more about art and photography and of course design. If you get the chance to stop in Budapest these days the exibition of Helmut Newton revealing his 250 photography work should not be missed. It was such a blast. I am an art freak and you know that. The exibition will last until 14th of July in the Nation Museum of Fine Arts.  Antique market was taking place in the center (what a luck) and we literally just bumped into it while strollling.  I love such markets a lot and Design fair in the center /Vorosmarty Ter square/ cought my attention - nice stands inspired by artisans and their clothing and accesories and of course TREND Report stands were interesting and inspiring as well ....
/
Tento víkend som strávila v BUDAPEŠTI spolu s priateľom a bol skutočne fantastický. Bol hlavne o relaxe, zábave, slnku a vode. Normálne som mala pocit, že som na nejakej letnej dovolenke, tak aspoň na chvíľku. Začnem hneď a to odporúčaním na hotel, kde sme boli ubytovaní. Volá sa RAMADA RESORT , je trošku mimo centra a skutočne je to oáza relaxu. Viac o ňom a v prípade záujmu, rezervácii atď klik  TU . Prvý deň sme trávili v Aquaworlde, ktorý je tesne vedľa Resortu a jeho interiér je inšpirovaný MAYSKOU kultúrou . Je tu niekoľko bazénov s vírívkami, tobogány , letná terasa s vonkajším bazénom.  Druhý deň sme venovali pamiatkám, ale hlavne umeniu a fotografii. V múzeu Fine Arts momentálne (až do 14 Júla) prebieha výstava fotografií Helmuta Newtona, módneho fotografa s jeho 250 fotografiami rozdelených do 3 etáp.  Určite sa oplatí si ju pozrieť ak máte radi umenie , kultúru. V centre mesta sme náhodne narazili na Trh starožitností, ktoré ja milujem a väčšinou si stále niečo do nášho moderného sveta prinesiem i keď tentokrát nič, len pekné spomienky. Taktiež v centre o niečo ďalej na Vorosmarty Ter namestí sme náhodou natrafili na Výstavu Designu, kde rôzni návrhári predstavovali svoje skvosty, kabelky, šperky a tiež ma veľmi zaujali stánky, ktoré mapovali jednotlivé trendy sezóny, fakt SUPER. Tee - Lanvin for H&M
Pants - Mango(new)
Blazer- H&M Conscious collection(old)
Bag - Galliano

Monday, 6 May 2013

RUN ATTITUDE


RUNNING is become my everyday routine in this period and these new babies from NEW BALANCE sneakers make me a strict and regular company. I must admit I skipped my todays run due to bad weather but tomorrow will be a new day. Love to discover my new ME.  Do you guys practice any sport ???
/
V poslednej dobe som sa začala venovať športom a taktiež aj behu. I keď som len úplný začiatočník tak spoločnosť mi robia tieto NEW BALANCE tenisky, ktoré môžte nájsť aj teraz v košickom RESHOES v Auparku za skvelé ceny, mňa vyšli na necelých 20 eur a pritom sú cool nie len ako bežecké tenisky, ale aj ako trendy sporty look doplnok. A ako vy , pestujete nejaký šport????

THANKS FOR READING