Monday, 25 February 2013

ROUGE COCO - COLOR 31 CAMBON


Rouge COCO - Chanel- 31 Cambon is a strong shade of red and is definitelly a must of your make-up wear. You can match it with just a mascara (in photo) to gain the soft look or combine it with dark shadows for evening glamorous look.
Do you  have your red lipstick and do you know why  it is called 31 CAMBON?
/
Dnes by som rada do pozornosti uviedla tento rúž. Chanel - Rouge COCO - 31 Cambon. Je to sýto červená farba, pekná vhodná na rôzne príležitosti a určite by nemala chýbať žiadnej fashionistke. Najradšej si ku silnejšiemu rúžu dávam už len špirálu - na fotke, ale na večer je možné ju kombinovať aj s tmavšími odtieňmi pre dosiahnutie efektu na príležitosť .
Používate červený rúž a viete prečo sa tento odtieň volá 31 CAMBON ?

Wednesday, 13 February 2013

LOVE RECIPE - JARS WITH BERRIES&LEMON CURD


Keďže o pár hodín tu máme sviatok všetkých zamilovaných, tak som si pre Vás dnes pripravila tento rýchly recept, s ktorým môžete potešiť svoju lásku práve na tento deň. Mňa to tiež čaká ale psssst , bude to prekvapenie. Tento koláčik nesie názov Zaváraninové fľaštičky plnené lesným ovocím a citrónovým krémom a recept naň som našla u talianskej bloggerky Eriky Boldrin.

VALENTINE´S DAY

Happy Valentine´s Day


Are you celebraitng  Valentine´s day tomorrow???Give me your tips :)

Oslavujete zajtrajší valentínsky sviatok a ste práve zaľubení???Som zvedavaá ,tak píšte píšte :)

Sunday, 10 February 2013

PARKA,FUR+STRASS

V zime nie som az tak veľmi kreatívna, hlavne preto lebo mi je stále zima a mojou naj farbou v zimných mesiacoch je vždy len čierna. ALE na tento post som sa rozhodla urobiť zmenu a zvolila som zelenú parku, ktorú mám len v tenkej vezii a tým pádom som pod ňou naobliekaná, ale zima mi nebola. Kožušinkový secondhandový golier ma zahrial a podľa mňa sa akurát hodí. Ako šperk Anna dello Russo at H&M. Tak ako páči sa Vám tento outfit ??? Bonus  fotku a tiež inšpiráciu na tento outfit nájdete na mojom FACEBOOKU.
Už dlho sa ma nikto nič nepýta tak budem rada keď mi budete formspringovať TU.

Peknú nedeľu Vám prajem :)


Parka - H&M/old/
Collar - Secondhand
Boots - G-Star/old collection/
Skirt - Cacharel
Bag- Gucci
Earings - Anna dello russo at H&M
Beanie- Pietro Filippi/old/

Thursday, 7 February 2013

NEW IN - MARNI INSPIRED TOP


Soo excited to have bought this silk MARNI inspired top which had definitelly made my day. The brand is called MISS SIXTY and you can check out their collectionsHERE  I made a great deal and and bought it at this bargain price of 10 Euro orginally /87Eur/ . I can´t wait to pair it with shades of grey , purple or red. Sooo happy. What about you and floral prints and do you like my new top? 
/
Z tohto topu, ktorý som si kúpila pred dvoma dňami len za 10 Eur z pôvodnej ceny 87 Eur som neskutočne nadšená. Je nádherný, hodvábny 100% a tie kvety na ňom mi pripomínajú potlače MARNI. Je od talianskej značky MISS SIXTY a kolekciu si môžte pozrieť TU .Už sa neviem dočkať ako ho budem kombinovať s farbami ako je šedá , fialová či červená.

Páčia sa Vám kvetované potlače a čo hovoríte na tento môj úlovok?MARNI coat with floral print

Saturday, 2 February 2013

REBEL CARA


CARA DELEVIGNE - british superstar model knows how to turn everybody´s heads round
Model of the moment is rebellious sexy baby and romantic at the same time ...LOVE HER and her crazy faces. Sometimes she reminds me of Brigitte Bardot sometimes she´s just like a tomboy. VERSATILE ....Definitelly a new KATE MOSS.

picks - tumblr.com
Which one is your number 1 Kate or CARA?

Tak ktorá je vaša obľubená Kate alebo CARA?

THANKS FOR READING