Wednesday, 29 August 2012

MY latest cravings


Untitled #20I know it has been a while since my latest post but oh well, sometimes it just doesn´t work to be in a right mood to do the right things, I want to share my latest cravings with you which I consider almost pre-fall but still late summer outfits which give you the opportunity to mix and match fluffy romantic dresses with sporty basic sweats and white jeans as almost monochromatic. You can go for  low booties and long shirts and of course I have to mention my LV Speedy 35 - this stays with me forever. Make up and shades are military and golden accesories are definitelly a must.all these are easily matchable and very trendy. I want to know what are YOUR CRAVINGS at the moment.
/
Viem viem málo postujem, viac relaxujem a robím iné veci, ale dnes mám ale veľkú chuť sa s vami podeliť o moje tipy na neskoré leto a skorú jeseň módnych vychytávok. Týchto pár kusov oblečenia, doplnkov a aj make-up tipov je ľahko kombinovateľných, sú sporty a chic zároveň a nestrácajú ten správny Fashion Drive. Farby ako púdrová ružová, vojenská zelená alebo snehovo biela, štrasové doplnky, zlaté náramky a zlaté hodinky toto všetko je mix&match na momentálne obdobie skutočne veĺmi dobre kombinovateľný.Nesmiem zabudnúť na LV speedy 35, ktorú mám a zbožňujem a jednoducho ladím. Aké sú Vaš módne vychytávky a tipy na TOTO obdobie?


 1. Michael Kors - Runway chronograph golden watch
2.   JCREW - mini ram bangle and pavé ring bracelet
3.    Louis Vuitton - longer sleevles sweater
4.  indressme.com - dress
5.     Zoe Karrsen - Creme de la creme grey cotton blend  sweatshirt , my MUST thanks to Adelachloe
6.   Louis Vuitton - Monogram Speedy ´35/in my closet/
7.    Dior, Sephora - Fall make up tips - military  nailpolish and eyeshadows
8.   Jil Sander - pumps and allsaints.com booties

Friday, 17 August 2012

STARBUCKS is the place to be

Milujem výlety s mojim priateľom, milujem navštevovať mestá a stále nové miesta, milujem keď ma môj priateľ prekvapuje a keď náhodne zarezervuje na Zlave dňa výlet - KRAKOW/ o meste viac v nasledujúcom poste/ a milujem keď v tom meste objavím STARBUCKS COFFEE. Áno je to nostalgiou, je to tým, že som dlho žila v USA, ale keď som videla tento nadpis v GALLERIA KRAKOWSKA/ veľké shopping centrum v centre Krakowa /, tak som okamžite musela ochutnať Veľké Vanilla Latte a najúžasnejší "Cinnamon BUN" - ŠKORICOVNÍK poliaty cukrovou polevou a ktorý mal milión tristotisíc kalórí. Máte radi Starbucks??


H&M -neon strass necklace
White dress - old, no name
Ballerinas - Tommy Hilfiger
White leather sack - Juicy Couture

Nezabudnite navštíviť
 Fashionvisions Shop

Monday, 13 August 2012

Friends and my minimal shoes/I am not such a materialist/

I had  drink with my friends after such long time PATRIK and ZUZKA, we had a great time had few drinks chatted about fashion, blogs, great soaps such as NEW GIRL or KARDASHIANS and enjoyed ourselves.
I was wearing a classic white shirt with a minimal pair of black sandals, I wished for such a different piece for such long, finally they are mine - made of leather, minimal look and just different . Do you like them ?
/
Boli sme na drink PATRIKOM a  ZUZKOU a užívali si leto. Dali sme si vínko, smiali sa a bavili si o seriáloch ako New Girl - čo ja nesledujem a Kardashians, Zuzka má rada  KIM. Zvolila som minimal look, klasická košeľa dlhšia, ktorú doporučujem určite s jednoduchými nohavicami a k tomu tieto sandálky, kožené, minimalistické, skor čižmičko- sandálky, mám na nich rada ich opätok, detaily a celé su iné.
Čo na nich poviete páčia sa Vám???
Bonusové foto  TU / HERE

Nové veci na predaj vo Fashionvisions shop- New things on sale in Fashionvisions shop

Sandals- G-STAR RAW
White cotton shirt - ZARA/old/
Pants - CK
Purse - CK/super old/

Monday, 6 August 2012

Andy Warhol night

Blouse - H&M/pumps -MIUMIU/ White bag- Juicy Couture/ Necklace- MARNI at H&M

I love when ART comes in my city, I love POP ART and contemporary art so That night we painted some colorful pictures  and were feeling like in ANDY WARHOL´S Factory.

Keď do nášho mesta zavíta umenie, je vždy dobré mu vzdať hold, ako sa na pravých fashionistov patrí, tak v ten večer k nám zavítal Andy Warhol/ jeho slabšia napodobenina/ kreslili sme si pop-artové obrázky, fotili fashion lodičky alebo fashion pumps a cítili sa skvele... Máte radi POP -ART???

THANKS FOR READING