Tuesday, 31 July 2012

Good girls go to heaven, bad girls go everywhere.

Love it or you don´t understand fashion, sexy school girls go go go  DSQUARED2 - FW2012
/
Buď túto kolekciu milujete, alebo nerozumiete móde, sexy školáčky DSQUARED2 - FW2012Monday, 30 July 2012

INSTAGRAM RANDOM


      Now you can FOLLOW  FASHIONVISIONS   on  Instagram 
Follow,Follow, Follow  lucyfashionvisions


Cruciani bracelets - my latest favourite woven bracelets, Butterfly stands for Liberty and 4 leaf clover stands for good luck
Moschino silver sandals - My favourite piece from Milan´s sale - 35 Eur and they are amazing
LV Multicolor Monogram scarf - Just perfect accessory, you should definitelly have one to mix it with anything
N2 doll bracelets - my latest obsession


So this is just sneak peek of my latest favorite Instagram snap shots, any questions ???
         Pár obľúbených fotiek z Instagramu, budem rada ak ma budete nasledovať aj tam  :) , /myslím že to funguje priamo caz aplikáciu na Iphone, pretože priamy link mi nejak nešlo vložiť/    


xoxo Lucy

Wednesday, 25 July 2012

Le ColonialSaturday I spent with my boyfriend at the cosy Restaurant in my city Košice called - LE COLONIAL
A distant atmosfere, the comfort of colonial style, the smell of fresh roasted coffee give me such blast, definitelly a must when you stop by in Košice . The restricted MENU offers a gourment specialties, always fresh and delicious. Have a look at the restaurant - HERE.
                                                                                  /
Sobotu sme si s priateľom vychutnávali našu obľúbenú Reštauráciu v Košiciach - LE COLONIAL. Je tu cítiť atmosféru diaľok, vôňu kávy a nádherný koloniálny štýl vytvára jedinečnú atmosféru. Kto je v Košiciach ako hosť tak mu ju vrele doporučujem. Menu je síce dosť limitované a to som počula, že sa na výbornú reštauráciu patrí, lebo sa kladie väčší dôraz na kvalitu než na množstvo jedál,ale chute sú výborné.
Ak si chcete pozrieť profil reštaurácie tak ju nájdete - TU.

Missoni skirt changed into TOP
Silver heels by Moschino
SPICY BRUNETTE necklace by my favourite french brand - N2 - Les Nereides

Tuesday, 24 July 2012

I LOOOVE Fashion TV

Whenever I feel like being in a nice cosy, POSH fashionista place I opt for Fashion Café in Košice, my hometown, where I live, have a sneak peek of few shots taken some time ago , I tried to capture this place in my eyes, artistic fashionvisions eyes...More - Fashioncafe. By the way I am not such snob, I am pretty humble. LIKE IT????
/
Vždy keď mám chuť na príjemné, fashionista trošku snobsky osadené miesto, tak zavítam do nášho Fashion Café v Košiciach/až sa divím, že tu také niečo máme/ v OC Galéria. Ponúkam vám zopár záberov z tohto miesta, fotky su staršie pár mesiacov dozadu a dúfam, že sa Vám mojimi očami - fashionvisions  budú páčiť. Viac o Fashion Cafe - Fashioncafe , a aby ste si nemysleli, ja nie som snob, len mám občas chuť na také miesta a čo vy čo sa Vám páči ???

Thursday, 19 July 2012

Nice Trés jolie

My trip to France couldn´t have been completed without visiting NICE, the city which J´adore...  
Visiting the streets, old NICE, and smelling the soaps, buying souvenirs - Lavande pouches, being with family and by best friend Marjo and closing the day with a great APERITIVO - Rosé, Soka and fried goodies.
/
Môj výlet do Francúzska by nebol uplne kompletný, ak by som nenavštívila NICE, mesto , ktoré J´ADORE , presne tak ako J´ADORE francúzske parfémy. Medzi moje obľubené patrí CHANEL Mademoiselle. Túlali sme sa po meste, navštívili sme staré mesto, ovoniavali francúzske pouličné mydlá a levanduľové batôžky. Bola som s mojou best friend Marjo a rodičmi a náš deň sme zakončili Aperitívom, kde sme pili Rosé, ktoré je tu tradíciou/s ľadom/ a ako pochutinky to bola Soka- niečo ako naše zemiakové placky , ale vyrobené z cícerovej múky a tiež vypráźané dobroty.
How are you enjoying holidays???
Ako trávite prázdniny vy?
I was wearing:

Dress - ZAPA
Braceletes - Cruciani
Sunnies - Dior
Pailletes clutch - H&M
xoxo
Lucy
     

Thursday, 12 July 2012

Cannes Promenade

My holidays is in fancy Cannes surrounded by beauty of the luxury and family surrundings of our PETITE MAISON situated in Cannet near Cannes where I am in lovely nature house together with my parents enjoying summer as supposed.That evening we took a walk on the Croisette, famous promenade in Cannes, where Luxury and Fancy  is a MUST.
Guess what- Now we are watching famous Fantomas starring Jean Marre - what a blast :)
Are you enjoying the holidays???
Dovolenka v prekrasnom Francuzsku a to v Cannes, kde okrem luxusu si uzivam aj slniecko a nas domcek v blizkosti Cannes - Cannet, kde travim tieto dni spolu s rodicmi je uzasna. V tento vecer sme sa boli prejst na Croisette, co je najznamejsia promenada v Cannes, kde vsetko je nablyskane a luxus je hlavny akter diania , ale pozrite si fotky a hadajte co ide v na TV francais - Fantomas s hlavnym hrdinom Jean Marre - to je klasika a co viac si mozem priat...Ako travite leto vy???

On me:
Moschino black dress
Versace for H&M clutch
Dior sunnies
MIU MIU pumps

Wednesday, 11 July 2012

LOVEI needed to tell you how much I miss youuuu Janko, faraway when you are not here... Whenever, Wherever LOVE comes FIRST...
And it comes before anything else...Enjoy your love ones and appreciate all the moments with them...
XOXO LUCY
Do you have someone to love or are you waiting for your prince???
Janko chcem ti len povedat, ako velmi ta lubim cez tento post, Hocikde a hocikedy resp kedykolvek je lask a na prvom mieste, uzivajte si s vasou milovnou osobou a vazte si chvile stravene spolu, LUCYYY
Mate aj vy Vasu lasku alebo stale cakate na vasho princa???


THANKS FOR READING