Thursday, 20 November 2014

FALL - IN


Konečne tu máme ďalší outfitový post, tentokrát novembrový, aj keď pravdu povediac tieto dni to veľmi zimne nevyzeralo a počasie bolo veľmi príjemné a slnečné. Jediné negatívum sú kratšie dni, čo ja osobne dosť zle znášam, ale radosť z krásne zfarbených listov ma zaplavila priam slnečnou energiou. Pravdu povediac v poslednej dobe sa mi akosi nechce riešiť extrémne kombinácie, ktoré si oblečiem. Mám pár kúskov a tie dookola obmieňam. Mojou naj kombináciou v poslednom období sú športové tenisky a over size kabát. Tieto Adidas Originals som chcela už dlho a momentálne ich skoro stále nosím, prídu mi fakt Originals. Plus sú čierne s farebnými detailmi, čo oceňujem lebo sú ľahko laditeľné. Tento kabát nie je tiež žiadna novinka a pravdu povediac, prijala by som nejaký pastelový na spestrenie šatníka, tak ak ho nájdem, určite kupujem. Novinkou sú ale Active Slimmer Leggings od Bellindy, ktoré sa síce zdajú byť obyčajné legíny, majú však v sebe špeciálne aktívne upravené sťahovacie časti a tým pomáhajú docieliť zoštíhľujúci efekt. K tomu sú matné a nelesknú sa ani pri natiahnutí.
Ktoré sú momentálne Vaše TOP kúsky v šatníku ???


Friday, 14 November 2014

TREND : Jewellery Fall Winter 2014
Hello my dears, dnes si predstavíme hot trendy v bijoux od najlepšich svetových dizajnérov práve na túto sezónu, su výrazne zaujimavé a ako vždy tvoria základ každého outfitu. Rada by som v komentároch počuť, ktorý z týchto trendov Vás zaujal najviac a čo už vlastníte.

Hi guys, today I wanna show you a jewellery trends for this season. Some pieces are definitelly a MUST and you should get at least one of them, let me know which one is your top on the list piece.

Sunday, 9 November 2014

Košice Fashion Week - Days 2,3,4


Ahojte. Takže dnes v krátkosti druhú a záverečnú časť Košice Fashion Weeku vo fotkách a ako som sľúbila, spojila som posledné dni do tohoto článku rozdelenú do troch častí, pretože čas beží rýchlo a mám pre Vás pripravené ešte ďalšie super cool posty , ale ja vôbec nestíham, čiže ideme na to:

Monday, 3 November 2014

Košice Fashion Week - Day 1


Ahojte fashionisti, konečne som pr Vás pripravila  prvý zo série postov o Košickom Fashion Weeku. Ešte stále tomu nemôžem uveriť, že takáto módna akcia sa konala práve v mojom rodnom meste .Keďže som roky žila v Miláne, tak som niekoľko fakt skutočných Fashion Weekov zažila, niečo viac o mne aj TU a musím povedať, že aj Košice nesklamali .Moju recenziu na Košice Fashion Week som už zverejnila na stajl.sk, kde tiež pôsobím ako redaktorka a tu na mojom blogu Vám ukážem moje top momenty ako aj outfity, moje naj prehliadky a to,čo ma najviac zaujalo. Každý post bude rozdelený na sekcie : Atmosféra, Moji Top dizajnéri a Môj outfit dňa. Takže Let´s get started.

Hi guys, I have finally finished up my posting session about Košice Fashion Week, that happened to take place here two weeks ago. Let me share with you my personal diary of the best moments, top fashion designers( mostly Slovaks) and I have to admit I am super proud and finally my  outfits I was wearing during fashion days. I have split up these post into 3 segments: Atmosphere, My best fashion designers of that day and My personal outfit. Soooo Let´s get started :)  

THANKS FOR READING