Tuesday, 30 April 2013

ME IN PRESS

My appearance on the stage
  Guys, This is for slovak readers only since I am featuring in the slovak web portal and sure you won´t understand but anyways you can check out these pics from friday Fashion TV Party in the articles and me being there on www.topky.sk HERE and also www.cas.sk HERE. Thanks for your support and I will definitely keep up with my work as a blogger and stylist :)
xoxo
Lucy
Wow, fotky z akcie Fashion party a jej prehliadok, ktorá sa konala 26.4.13 v o Fashion café  sa objavili aj na webe a to konkretne v článkoch na www.topky.sk TU a tiež na www.cas.sk TU. Je to pre mňa veľká pocta a vážim si to. Budem sa snažiť aj naďalej pokračovať v blogovaní a tiež v "stylyngu" a prinášať vám len to najlepšie z módy, ktorú milujem. Takže sa máte na čo tešiť  
Vaša Lucy

everybody clubbing :) Can you find me there ?????
Models having a great time
My favorite styling of this show - GUESS total look, versace at H&M accessories 

Sunday, 28 April 2013

DO YOU LIKE MY FASHION TV PARTY COCTAIL ???


The FASHION TV party , which took place this friday in Košice , my town in slovakia was amazing and I was asked to prepare and create stylings for one of the shows. It was such an honour for me and I was more than excited to take over this project. I hope you will enjoy these picks from backstage and from the show and in the next post I will show you all my stylings. I involved the stores such as DIESEL, GUESS, BLACK CUBE to lend their clothes for the show and my job was to mix and style up, HOPE YOU WILL love it ...

Práve tento piatok sa v Košiciach konala Fashion party . A tentokrát som tam nebola len hosť, ale bola som požiadaná vytvoriť styling na jednu z módnych prehliadok. Bola to pre mňa veľká pocta a zároveň som sa tešila ako využijem svoju kreativitu. v tomto poste vám prinesiem pár fotiek z backstage a zo samotnej prehliadky Promile Lady ( akcia na projekt pre aplikáciu, ktorá vo vašom smart fone presne mapuje koľko ste toho vypili a kedy už máte dosť) a dominantou  bola ružová (fuxiová farba). ˇUUU tak sa pozrite a hodnoťte. Teším sa už na vaše komenty.... :)
P.S Tá v ružovom je naša nová Miss Karolína Chomisteková :)


Wednesday, 24 April 2013

MIRROR SHADES

Today short post featuring my new mirror shades with beige frames from H&M. I matched them with beige and grey tones and just created an easy going casual outfit. In addition I had to take for a stroll my beige MMM for H&M pumps I am pleased for the spring arrival and enjoying the first sun beems, by the way,  can you see the miniature of ne fragrance SEE BY CHLOE pending on my neck?? Well I got it thanks to THIS contest. What you have to do is participate by creating your own video and you can win this cute mianature, hurry because the miniatures will be available until out of stock. It is a cute necklace when you hang it in the chain.

Dnes len úplne rýchly a krátky post o mojich nových zrkadlových slnečných okuliaroch (Bože koľko slov). Sú z H&M a keďže sú zrkadlové a k tomu majú aj béžový rám, tak sú určite hitom tejto sezóny. Ja som ich zkombinovala s béžovou a sivou a vyšiel mi celkom opálený outfit. Čo poviete? A plus som zobrala po zime prevetrať aj tieto MMM at H&M lodičky, ktoré boli tak vytúžené a teraz tak zatracované pre ich nepohodlnosť. A práve preto som v zálohe mala pripravené Conversky, keďže. Who cares ??? :)))  Určite ste si všimli, že na krku sa mi hompáľa malá fľaštička, áno je to miniatúrka nového parfému SEE BY CHLOÉ a ktorú môžete získať aj Vy a to na  na TEJTO stránke pokiaľ sa prihlásite a vložíte tam video, poskladaného z vašich fotiek a získate tak túto miniatúrku parfému , ktorá na retiazke vyzerá ako veľmi kúuulový doplnok. Pozor platí do vyčerpania zásob. Pekný zvyšok večera. Ja idem pripravovať outfity na jednu skvelú akciu. O tom až v piatok :))) 


Shades- H&M
T-shirt- Replay
Belt- Dior
Shoes - MMM at H&M


Monday, 22 April 2013

BE RECYCLE FREAK


Po dlhej odmlke som späť, viem hrozná som, ale nedá mi , aby som sa nevrátila k tomuto staršiemu foteniu ,respektíve samo foteniu v kabínke H&M, kde som vybrala pár kúskov z tejto kolekcie, ktoré su poďla mňa najkrajšie a môžem odporučiť, ak chcete nakupovať recyklovateľnú módu,  kde sú použité materiály ako organická bavlna, či recyklovateľný polyester. Okrem nákupu tejto kolekcie Conscious 2013 sa stanete recyklovateľmi ak staré šatstvo, ktoré nenosíte stačí len zbalíte do igelitových tašiek a vo vybraných H&M na Vás už bude čakať papierový box kde denne môžete doniesť a recyklovať 2 tašky starého šatstva. Nie je to cool? No a za odmenu získate 1 kupón so zľavou 1 Euro pri nákupe nad 10 eur. Zatiaľ táto akcia trvá do 30.6.13, tak šup šup, ak ste to ešte neurobili. Okrem tejto "Nature inspired" kolekcie H&M prinieslo aj jeho EXKLUZÍVNU VERZIU tzv Conscious Exclusive a to čo u mňa visí doma si môžte pozrieť ako bonus na mojom Facebooku

Tuesday, 2 April 2013

VIA ROMAAk milujete Taliansko  tak VIA ROMA v Košiciach, nový kulinársky komplex Vám ponúkne "Taliansko  na dlani" . Práve tu som sa pred viac ako dvoma týždnami zúčastnila jednej módnej show, kde sa predstavili mladé návrhárky ako Ida Sandor, LU:KA, Katka Heinz, Zuzana Lauš či recyklovateľné kabelky eko - WA.
Na záver sa pilo talianske vínko a ochutnávali rôzne talianske špecialitky. Fajnotka ako sa patrí. A tento podniček vrelo odporúčam ak máte cestu do Košíc. Ja sok bola oblečená tak trochu vo viktoriánskom štýle a hlavne som sa pohrala s týmto účesom. Čo vy na to?

THANKS FOR READING