Thursday, 31 January 2013

COSMIC GIRLThere are not so many fashion events in my town but this time my wishful thinking was finally satisfied and the opening ceremony of Košice- capital of culture 2013 was introduced by fashion weekend where designers /czech and slovak/showed their talents. I enjoyed the home design collection, statement jewelry stands and had a blast touching the most beautiful dress of Izabela Komjaty 3D jewelery of prague brand Blueberries. 

Are you a design freak????  

V mojom meste Košice sa pri príležitosti otváracieho ceremoniálu Košice- hlavné mesto kultúry 2013 konal aj Fashion Weekend, kde okrem fashion dizajnérov ako je Veronika Kostková, Libor Komosný alebo Izabela Komjaty svoje kolekcie predstavili aj home designers a tiež sa predstavili aj šperky - 3D pražskej značky Blueberries, ktoré boli inovatívne a super zaujímavé.

Tiež milujete design???


Thursday, 17 January 2013

CABLE KNIT
Cable knit sweater - Mango / shop here/
Hat - Fornarina

I have found this basic cable knit in black on sale in MANGO, I love the structure , lurex garment and the back detail. And I am still devoted to black and white combination.
/
Už dlho som túžila po jednoduchom čiernom svetri s osmičkovým vzorom a práve takýto som našla v zľavách v Mangu. Je bavlnený, nehryzie, pretkaný lurexom a vzadu so sexy zamatkou. Nejako som posadnutá bielo čiernou, na fotkách sa ešte stále divne tvárim, nehnevám sa ale pôsobím nahnevane a  pokračujem vo fitness a zdravom stravovaní. Chystám sa na blogu otvoriť novú rubriku, kde budem zachytávať a zaznamenávať moje úspechy a prehrešky v chudnutí, tak ma dúfam podporíte. FINGERS CROSSED :) 
A čo vy makáte tiež v posilovni???  
  
BLACK & WHITE picture  BONUS

Wednesday, 16 January 2013

CHECKBOARDCelebrieties are already falling for new "check" of  Louis Vuitton S/S 2013 . The collection influenced by the extravaganza of 60  with  implementation Daniel Buren´s stripes and strict forms structure with classic Damier pattern. Catwalk defined by 2 pairs of escalators, 2 models wearing coordinated outfits with the identical hair styles. Checkboard, flowers and  2 color "match match" define the collection
Dress lenght - MAXI,MIDI,MINI.
Kirsten Dunst opted for maxi lenght and Jessica Alba for midi lenght dress. Apparently looking chic...
Would you go for check dress ???
Najprv sa chcem všetkým mojim slovenským a českým nasledovateľom pochváliť  mojou novou spoluprácou  s FASHION TV . Od minulého týždňa si pravidelne môžte čítať o móde a o iných eventoch práve tam odo MŇA a tiež od Lenky Fencákovej, ktorej týmto ďakujem.
Dnešný môj post je akési INTRO a predstavenie článoku o Celebritách a o tom ako milujú letnú novú kolekciu Louis Vuitton. Viac si prečítate TUUUU :).
Určite čakám na vaše reakcie a podnetyyyy. Páči sa vám táto kolekcia?

Wednesday, 9 January 2013

PURE WHITE

ROLAND MOURET /now on sale/ white boots have been on my mind and would give my black outfits edgy Chanel look.
/
Potrebujem strašne biele kotníkové čižmičky, chcem ten pocit mať na sebe Karla Lagerfelda a jeho Chanelovské kreácie. Na nete / netaporter.com/ som však našla ROULANDA MOURETA a jeho nádherné kotníčky, tak ich mám teraz v hlave i keď ich cena je nad moje možnosti.

Or a  second option of pure white booties CHLOÉ ankle lenght with lightly round shaped toe would do the same.
/
Ako druhá možnosť by boli zase tieto CHLOÉ čižmičky, žiaľ na nete už vypredané opať s cenou šialene vysokou, i keď do kvalitnej koženej čižmy sa podľa mňa investovať oplatí či nie???

Which pair would be better hmmmm???

Tak ktoré a čo mám robiť???

HELP HELP :)))

Monday, 7 January 2013

NEW YEAR

dress - Sonia Rykiel for H&M

Po dlhom čase párty roka ako sa patrí, novoročná s novými predsavzatiami. Ja s novým mužom/ už rok a pol/ s rýdzim slovenským menom Janko, Anna - sexy blondýnka, ktorá je stále single a podľa nej už pre ňu na tejto planéte neexistuje žiaden muž, ale stále patrí k mojim najlepším z najstarších priateľov.  Vlaďa, športovkyňa roka, ktorá brázdi cesty a boja sa jej aj samotní policajti. No a nakoniec JA, v super outfite, /aspoň podĺa mňa/, s miliónom plánov a projektov v hlave. A musím sa priznať, že rok 2013 som začala presna podľa mojich očakávaní. Športujem každý alebo každý druhý deň. Mám osobnú trénerku, ktorá bude nado mnou stáť a v noci sa mi o nej bude snívať. Plán je jasný .Upraviť a zmenšiť moju telesnú schránku, lebo nepáčim sa sama sebe a tiež chcem byť viac sexy.Haha...

P.S  PF 2013

THANKS FOR READING