Wednesday, 30 May 2012

V.I.P. Fashion show

I am not a big fan of fashion events in Košice- my home town but at least it is such a great occasion to meet with some old friends back from University - EVA and again go there with a new friend - TOMAS / my friend from H&M/ - very recent one but such an amazing person reallyyy. So yesterday we got to go to this so called VIP Zone fashion show , had a few drinks there , saw few outfits - nothing sooo special , had fun observing the people and making comments. HOTEL YASMIN in KOSICE is a cool place to go, I love it´s garden and also the rooms which are fully furnished in minimalistic style and the design of the hotel is TOP.
Takzvané fashion eventy v Košiciach sú takmer vždy predzvesťou niečoho nedobrého a tak to trošku bolo aj na včerajšej módnej show, kde sme sa vybrali ja a TOMÁŠ - môj no vý kamarát z H&M ka a zároveň som tam stretla aj štýlovú kamarátku EVU ešte z čias VŠ. V tejto kombináciii sme sa bavili, dali si pár drinkov, poohovárali košickú módu. HOTEL YASMIN v Košiciach považujem za jeden skvelý, dizajnový hotel, má minimalistické izby, pekný interiér aj exteriér.   Bavili sme sa skvelo, boli sme nastajlovaní ako sa na fashionistov patrí a tešili na ďalšie stretnutia... Kam radi chodíte vy???

EVA - my friend from UNIVERSITY, stylish cutie, I haven´t seen her for ages
xoxo
LUCY

On me:
Peplum top - MANGO
Neon skirt - Max&CO
Shoulder bag - GUESS
Glitter Collar- MARNI

Saturday, 26 May 2012

Minimal wish list

My wish list

I am in love with these little cuties and things. Toto su moje momentálne NAJ TOP  kúsky:
And yours???
Aj vase????

1. Acne -white leather jacket
 2. Celine -  beige large Audrey sunnies
 3.Philip Lim - Grey cotton washed top
4. LOVER - black lace dress
 5. Celine - black leather shopper
6.  Alexander Wang - Joan shoes
 7. Arco Lamp
 8. Saarinen - violet chair

Sunday, 20 May 2012

Tell me the story...Benedetta Bruzziches
Il LIBRO Bag- Kabelka KNIHA


Benedetta Bruzziches is young designer of handbags, her creativnesss brings her to create bags which have retro vintage flavor and have some idea, I discovered Benedetta while visiting an event "Vogue Talents corner" in February 2012 in Milan, while young up coming designers were being presented and was so impressed by her bags. Her collaboration in 2010 with Romeo Gigli gave her carreer a swing...  
Benedetta Bruzziches je mladá talentovaná dizajnérka kabeliek, ktorá tvorí svoje kabelky v retro vintage štýle a má talent a vkus kombinovať jedinečnú nápaditosť.Objavila som ju v Miláne na exhibícii "Vogue Talents Corner", kde sa prezentovalí mladí nadejní dizajnéri a očarila ma kabelkami, ktoré nesú príbeh, sú retro a velˇmi nápadité...Jej spolupráca s návrhárom Romeo Gigli v roku 2010 ju určite posunula ďalej...

Friday, 18 May 2012

Wishing for.

Tento top je neskutočne ženský a trendy zároveň - túžim po ňom, krabičkovú kabelku chcem od veky vekov a neviem nájť tú pravú, tak po nej tajne túžim, neonová minisukňa nie je celkom na moju postavu , ale viem si ju predstaviť v kombinácii s týmto topom. Všetky tieto krásne kúsky som dnes našla na jedom internetovom obchode TU - RIVER ISLAND a som celkom uchvátená...
Tuesday, 15 May 2012

H&M Spring Summer 2012

This editorial shot for H&M magazine spring summer 2012 really caught my attention by seeing a wonderful mixage of all summer trends and colors in perfect synthony...
Tento editorial pre H&M kolekcie jar leto 2012 považujem za jeden z najlepších a krásne tu vidieť mix všetkých trendov, farieb v úžasnej syntónii.

TREND - Whites , neons and brocates - mixing sporty pieces with elegant
Tento trend bielej , neónov a brokátov je krásny mix športovej módy a elegancie

Peplum shirt in this color is a perfect , don´t forget the BOX bag...MUST MUST MUST :)
PEPLUM blúzka je v mojich snoch už dlho a neviem ju nikde zohnať, nezabudnite na krabičkové Clutch, určite ich budete potrebovať počas dlhých letných večerov.

MODEL: CAROLA REMER                       PHOTOGRAPHER: CAMILLA AKRANS


LOVE IT? OR NOT?
PÁČI NEPÁČI?

LOVE 
LUCY

Friday, 11 May 2012

OPS OBJECTS - Italian style

Happy colorful style of the OPS OBJECTS jewellery - made of silicone, resin and real SWAROVSKI,
if you like to be playful at times and give a soft colorful touch to your summer fashion...Perfect tip...

I LOVE IT... Check it out here 

Tuesday, 8 May 2012

New clutch and new braceletI know I haven´t posted a lot lately, just i did´n t have many new ideas on my mind but from now on:
I will take control of my life and give it a new vibe
I will take care of my body and imrove my lifestyle
I will think of more interesting things to write and post
I will hope and enjoy all your lovely comments... 
I love my new H&M bracelet and clutch, I could wear it anytime...LOVEEEEEE
Firs entry in my e-shop ...check it out SHOP LUCYS CLOSET
Je mi jasné že v poslednej dobe nejak zanedbávam blog a veci s tým súvisiace, ale akosi nemaám inšpirácie.Ale sľubujem, že odteraz:
Budem viac riešiť môj život a dám mu nový vibe
Budem sa viac starať o svoje telo a zlepšovať si kondíciu
Budem sa stále snažiť zlepšovať a prinášať vám to najlepšie
A hlavne sa budem stále tešiť na Vaše komenty na ktoré s radosťou odpoviem...
Milujem tieto dve nové veci v mojom šatníku -neónový naramček H&M a flitrovanú clutch/neviem to preložiť/ Dnes prvá entry do môjho e-shopu...SHOP LUCYS CLOSETNeon strass bracelet - H&M
Sequins clutch - H&M
Skull bracelet - Blumarine/old from last year/

Thursday, 3 May 2012

Anna Dello Russo at H&M

Anna Dello Russo will be the next designer to collaborate with H&M, she is proud to announce this collaboration and I am jumping from joy. I have seen Anna at Milan´s Fashion Week and I admire her sense of style and her extravagance. This time she opted to design mainly accessories because as she says in Italian : "SONO PAZZA PER GLI ACCESSORI"...I´m crazy for the accessories... I just can´t wait until 4 th .October 2012 when this collaboration collection will be launched.
Are you excited about it???

A je to vonku, ďalšou návrhárkou pre limitované a dizajnérske kolekcie pre H&M je módna ikona múza
Anna Dello Russo,známa hlavne ako  šéfredaktorka japonskej Vogue. Som veľmi rada a skutočne zvedavá, aká bude táto kolekcia, keďže Anna je extravagantná, čo som mala možnosť vidiťna milánskom Fashion Week. Teším sa fakt strašne. Anna sa zameria vo svojej kolekcii pre H&M hlavne na doplnky ako sú okuliare, šperky či kabelky, keďže v jej šatníku zohrávajú najdôležitejšie miesto. Ako sama hovorí citujem: "SONO PAZZA PER GLI ACCESSORI".../Som blázon do šperkov a doplnkov/... Už sa neviem dočkať, keď na jeseň konkrétne 4 Októbra uzrie svetlo táto kolekcia vo vybraných H&M...:)
Ako sa vám páči Annin štýl???

THANKS FOR READING