Sunday, 29 April 2012

neon detailsMy latest obsessions are neon colors in all it´s forms and details, It is one of the hottest trends this season and it definitelly gives sparkle to your life. Play with colors and have fun, I chose this outfit today nevertheless the temperatures were going to extreme levels aroun 25 Degrees /Celsius/ and the pictures were taken at home. How was your weekend???

Mojou slabosťou v posledných dňoch sú neónové farby vo všetkých formách a podobách. Tento top je taký neónový a žiarivý, že skutočne sa ma dnes asi dvaja ľudia pýtali, či mám na sebe reflexnú vestu, ale to bola samozrejme generácia nad 50, ktorí asi niektoré módne úlety nepochopia. Netreba sa báť mixovať a kombinovať aj tieto farby a najlepšie vyznejú s opálenou pokožkou. Dnes som zvolila tento outfit i keď boli horúčavy a preto aj prvé fotky boli fotené doma. Aký ste mali weekend ???

Neon shirt/neónový top - AnnaRitaN

Thursday, 26 April 2012

Silver loafers


Today I received these wonderfull silver loafers from WERELSE but unfortunately they are too big for me / I normally wera size 39 but these fit size 40  therefore I will have to ex-change them, I was sooo excited though, I think I am going to combike them with my Neon skirt and Cashmere pull adding the touch of some "vintage bijoux" .For those who remember the older post here. I was already talking about them, they are sooo comfy but too biiig...:(
Any advice on how to combine them???
Dnes mi došiel balíček a ja som bola od radosti celá bez seba.Boli v ňom tieto "Loafers" v striebornej farbe a objednala som si ich na tejto stránke WERELSE. Akurát sú mi o niečo väčšie a preto ich budem musieť poslať späť na výmenu. Sú pohodlné, strieborné a iné než klasické balerínky. Už som ich spomínala v staršom poste tu. Zatiaľ pre ne nemám vhodnú kombináciu, čiže bude to možno táto nenonová sukňa so Sivým kašmírovým svetríkom a k tomu "vintage bižutéria". Strašne sa mi páči kombinácia silných neónových farieb a strieborno- kryštáľových doplnkov.
Čo by ste mi poradili vy?

Lucy

Saturday, 21 April 2012

Neon or pastel nails

NEON or PASTEL are the new must for the nail art this season, you gotte have them and you can definitely mix them with all the different situations,
DO U HAVE NEONS OR PASTELS ON YOUR NAILS???

Neony a pastely na nechtoch su určite must tuto sezonu, tak dufam, že už máte na nechtoch aspoň jeden z nich, kombinujte ich so všetkým a vo všetkých situáciách.

MÁTE UŽ NEÓNY ALEBO PASTELY NA NECHTOCH???

xoxo
Lucy 

Thursday, 19 April 2012

pop up street style

 

 

Cosmic outfit with "Majka z Gurunu"

 

Wearing : Marni at H&M TOP
Marni at H&M Necklace
CK jeans

Tuesday, 17 April 2012

.normaluisa - fall/winter 2012

I had a pleasure to assist at the .normaluisa fashion show. The .normaluisa brand is strongly italian, does not follow the rules of fashion and shows the alchemy and the simplicity of something special. The product is higly innovative and it offers a different look at fashion. Giorgiana Zappieri is the designer behind this brand. You can see the combination of "Made in Italy" with european minimal approach. Nicole Kidman, Sharon Stone or Charlotte Casiraghi are all crazy about .normaluisa.
more info about the brand here.
What about you ???

Mala som možnosť zúčastniť sa prehliadky .normaluisa, je to talianska značka, ktorá má veľmi dobrý prístup k móde, má v sebe niečo zvláštne, prepája alchímiu a jednoduchosť niečoho zvláštneho. Je innovatívna a zároveň starožitná. Návrhárka Giorgiana Zappieri skombinovala bravúrne "Made in Italy" a európsky minimalizmus. Miluje ju aj Nicole Kidman, Sharon Stone alebo Charlotte Casiraghi.
Viac tu.
A čo  VY?????

xoxo
Lucy
And this goes with it:

A k tomu sa hodi toto:

Wednesday, 11 April 2012

IKEA ideas

I still think Ikea is one of the best low - cost and great design furnitures I know, I definitelly need to re- furnish and re model my room and still have so many ideas on my mind...
Any cool advice???

Ikeu stále považujem za jeden z najlepších low- cost dizajnových predajní s nábytkom a keďže mám v pláne si nejako dekoratívne obohatiť a skrášliť izbu, momentálne hľadám inšpirácie.

Viete mi aj Vy nejako poradiť ?
Teším sa na Vaše rady, Lucy
And this is what I found and definitelly want to get... LIKE OR NOT???

A toto som našla a mám v pláne , PÁČI NEPÁČI ?
Wall picture 49.99 Eur - already in my room  :)
Wall mirror - 34.99 Eur


Candle in crystal candle holder - 3,99 Eur
Hanging decorations - 3,99Eur
Lamp - 34,99 Eur
Bed spread - 14,99 EurFriday, 6 April 2012

EASTER

Today is a GOOD Friday and me and my boyfriend are decided to be just on liquid foods such as juices and coffe and milk...etc, hopefully we can manege it til tonight,at least it´s a great beginnig spiritually and fhisically to start to change somethin.  Easter is the beginning of new season , the spring is coming and I love to decorate the house, i like to do it my way and be somehow different , Enjoy my flate dressed in Easter MOOD.

Dnes je Veĺký Piatok a ja som sa rozhodla spolu s mojím boyfriend, ze budeme len na tekutinách t.j džúsy, mlieko, káva. Dúfam , že nám to vydrží a okrem faktu, ze je dnes Kresťanský sviatok nás to nakopne k tomu, aby sme si vstúpili do svedomia :D Milujem však dekorovanie a taktiež som si krásne vyzdobila byt na túto Veľkú Noc. Niečo tradičné , niečo NOVÉ, tak si pozrite moje dekorations a napíšte mi ako zdobíte vy svoje príbitkyna Veľkú Noc...Už sa teším na príspevky...

xoxo
LucyMonday, 2 April 2012

GUCCI´S Garden of EDEN

5 new GUCCI fragrances, 5 beautiful flowers each depicted on the iconic floral scarf designed by Vittorio Accornero for Princess Grace Kelly of Monaco. They all have the beautiful name : THE FLORA GARDEN.
Georgeous Gardenia, Gracious Tuberose, Glamorous Magnolia, Generous Violet, Glourious Mandarin
The new Gucci fragrances are definitely a must for this spring... My favourite is Georgeous Gardenia and Gracious Tuberose, what about you???

5 vôní, predstavuje päť kvetov ktoré sú stvárnené na šatke Gucci, ktorú navrhol Vittorio Accornero pre princeznú Grace Kelly z Monaka. Pri tvorbe vôní bolo veľmi dôležité, aby sa odlíšili. Myšlienkou je, že každá vôňa by mala odrážať jednu stránku tej istej ženy. Mne osobne sa veľmi páči Georgeous Gardenia, taká sladšia kvetinovo ovocná vôňa a tiež sa mi veľmi páči Gracious Tuberose , ktorá obsahuje ružu, biely céder, lístky fialky. Najlepšie je ,keď si sami vyskúšate, ktorá sa najlepšie hodí k Vám. Ja veˇmi parfémy nemením, ale na jar mám chuť niečo nové ochutnať a teším sa , že už sú v predaji...

xoxo
Lucy
Georgeous Gardenia

Gracious Tuberose

THANKS FOR READING